Košík  |  Kontakt  |  English
Česko596 311 899
Mezinárodní+420 596311899

Váš zdroj informací pro měření a řízení průmyslových procesů.

Bezdrátový měřicí skener a regulátor

wi8 Série

Bezdrátový měřicí skener a regulátor | wi8 Série
Novinka

Bezdrátový měřicí skener a regulátor

Prohlédněte si všechny modely

CE
  • Uživatelsky přátelský, jednoduchá konfigurace
  • Bezdrátové vstupy: termočlánek a odporový teploměr
  • Vestavěný Ethernet (standard)
  • Dva poplachové výstupy: polovodičová relé (SSR), ss pulzy, mechanická relé, analogový napěťový a proudový výstup
  • Volně dostupný software
Zažízení pro měření tlaku a síly - Zobrazit související produkty

Popis

Série wi pro bezdrátový monitorovací a regulační systém
Nová wisérie Omegy pro bezdrátový monitorovací a regulační systém se vyznačuje měřicími a skenovacími přístroji kompatibilními s velkým a rostoucím počtem bezdrátových snímačů od firmy OMEGA®: UWTC - "Univerzální bezdrátový termočlánek", typu J, K, T, E, R, S, B, N a C. UWRTD - "Univerzální bezdrátový odporový teploměr. zSérie - bezdrátové koncové přístroje se snímači pro teplotu.

wiSérie 1/8 DIN panelový měřicí přístroj a regulátor může monitorovat až 8 bezdrátových snímačů. Tento kompaktní přístroj se připojuje přímo k sběrnici Ethernet a k Internetu a vyznačuje se oceněným vestavěným Web serverem. Konfigurování a monitorování webovým prohlížečem přes sběrnici Ethernet nebo Internet je jednodušší. Místo toho může být wi8 měřicí přístroj-regulátor připojen rozhraním USB jednoduchého počítače pomocí levného a běžně dostupného "USB Ethernet adapteru".

Monitorování a poplach
Standardně se wi8 měřič-regulátor dodává s možností volby buď dvou C relé nebo dvou SSR relé, které lze použít pro regulační nebo poplachové funkce. Měřicí přístroj wi8 může zobrazovat poplachové podmínky pro kterýkoliv bezdrátový snímač nebo pro všechny bezdrátové snímače. Např. měřicí přístroj wi8 může být nastaven tak, že se spustí alarm jestliže kterýkoliv ze snímačů indikoval svou hodnotu nad nebo pod hodnotou nastavené poplachové meze.

Monitorování a regulace místní a přes Internet
Nová wisérie OMEGA® bezdrátového monitorovacího a regulačního systému poskytuje monitorování a regulaci v místě pomocí dálkového webového monitorování teploty z termočlánků, odporových teploměrů a polovodičových snímačů právě tak jako snímačů vlhkosti a barometrického tlaku.
Bezdrátové snímače vysílají údaje až do 1000m (bez poruch a interferencí) k měř. a regul. přístroji připojenému přímo k sběrnici Ethernet a k Internetu. Bezdrátový systém dodržuje IEEE 802.15.4 a pracuje na 2,4 GHz.
Systém OMEGA wisérie vám umožňuje zobrazovat a zapisovat teplotu, relativní vlhkost a barometrický tlak přes sběrnici Ethernet nebo síť Internet bez zvláštního software - jen vaším webovým prohlížečem.

Bezdrátové snímače Omega nabízejí široký a rostoucí výběr bezdrátových snímačů pro různé aplikace. V závislosti na aplikaci jsou bezdrátové snímače napájeny dvěma "AA" bateriemi a jednou lithiovou baterií (velikost přibližně "AA") nebo vnějším stř. adaptérem připojitelným k stř. napětí 100 až 240 V. Bezdrátové snímače jsou dostupné s vnějšími sondami vhodnými pro téměř neomezeně různorodé průmyslové a podnikatelské aplikace.

Ethernet
Měřicí přístroj-regulátor-skener wisérie je nezávislým uzlem na síti vysílajícím a přijímajícím data ve standardních TCP/IP paketech. Lze jej jednoduše konfigurovat z webového prohlížeče a může být chráněn heslem. Uvnitř Ethernet LAN nebo přes Internet může uživatel jednoduše zadat IP adresu (jako např. 192.168.1.200) nebo je snadné si pamatovat jméno (jako je "Pec 5" nebo "Test zařízení") a měřicí přístroj wisérie potom obsluhuje webovou stránku průběžnými údaji.

Poplach a email
Měřicí přístroj wisérie může spustit poplach jestliže proměnné veličiny překročí nebo podkročí žádanou hodnotu kterou jste zadali. Váš poplach lze poslat emailem k jednomu uživateli nebo do skupinového rozdělovníku včetně textových zpráv pro telefony a osobní mobily. Software Omegy "Mail Notifier" je snadný volně dostupný program pro tuto aplikaci. Měřiče a regulátory wisérie pracují s libovolným stř. napětím od 100 do 240 Vstř. a 50 až 60Hz. Měřič/regulátor se připojuje přímo k sběrnici Ethernet nebo síti Internet. Na rozdíl od RS232 nebo USB zařízení, nevyžaduje hostitele.

Vestavěný vebový server
Bezdrátový systém snímačů wisérie Omegy se snadno instaluje, jednoduše ovládá a vyznačuje se oceněnou iServer technologií s vestavěným web serverem nevyžadujícím žádný speciální software.

Tabulky a grafy

Omega system wisérie obsluhuje aktivní webové stránky aby se reálném čase zobrazovaly hodnoty a průběhy teploty, vlhkosti a barometrického tlaku. Můžete také ukládat data ve standardních formátech pro použití v souboru tabulkového procesoru nebo v programu sběru dat jako je Excel nebo Visual Basic. Omega nabízí pro ukládání dat do Excelu volný a snadno použitelný software.
Virtuální diagram viditelný na webové stránce je JAVA™ Applet, který data zaznamenává a graficky zpracovává v reálném čase přes LAN nebo Internet. Se systémem wisérie od Omegy není třeba investovat ani čas ani peníze ke studiu značkového majetnického software programu, který by ukládal a zobrazoval data.
Stupnice grafů jsou plně a letmo nastavitelné. Např. graf může zobrazovat jednu minutu, jednu hodinu, jeden den, jeden týden, jeden měsíc nebo jeden rok. Teplota a vlhkost mohou být v grafu s plnými rozsahy (-40 až 125°C a 0 až 100% relativní vlhkosti) nebo jen v nějakém úzkém rozsahu jako je (20 až 30°C).
OMEGA nabízí OPC server software usnadňující integraci bezdrátového snímače wisérie s mnoha oblíbenými programy sběru dat a automatizace nabízenými od Omegy, Wonderware, iConics, Intellution, Rockwell Automation, National Instruments a mnoha dalších.

Programovatelný barevný displej

OMEGA wisérie se vyznačuje patentovaným programovatelným barevným displejem. Tento displej lze naprogramovat aby změnil barvu při libovolné nastavené žádané hodnotě nebo při hodnotě pro poplach.
Například přístroj může být programován aby zobrazoval procesní hodnotu při nájezdu zeleně s přepnutím do oranžové barvy při dosažení normálního pracovního rozsahu a s přepnutím do barvy červené při poplachové situaci. Změny v barvách jsou viditelné na dálku a strojní operátoři mohou intuitivně reagovat na změnu podmínek. Barvy mohou být programovány aby se změnily zpět když hodnota poklesla pod bod poplachu nebo může být barva přidržena (blokována), dokud neprovede operátor reset.
Přístroj ale také může být naprogramován aby zobrazoval pouze v jedné neměnné barvě: zelené, oranžové nebo červené.
To je užitečný způsob aby operátor mohl jednoznačně identifikovat procesní veličiny a jejich hodnoty ve třech oddělených lokalitách nebo zobrazovat tři různá měření jako je teplota, tlak a průtok.

Kvalita a technologie

OMEGA® wisérie měřicích přístrojů a regulátorů je vyvinuta, vyrobena a inovována v USA.

Tabulka pro objednání(Vyberte si model a zadejte počet kusů)

Co koupili ostatní: Když vidíte tuto ikonu, klikněte na ní a uvidíte seznam zboží, které nakoupili ostatní lidé, když si objednali tento model.

Číslo modelu/ Popis
Kusů
Popis
  
wi822-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
bezdrátový ukazatel/regulátor pro UWTC jednotky s 2 SSR relé: 0.5A @ 120/240Vac, vestavěný ethernet, 90-240 Vac/dc, 50-400Hz
  
wi823-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
bezdrátový ukazatel/regulátor pro UWTC jednotky s SSR a "C" relé
  
wi824-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
bezdrátový ukazatel/regulátor pro UWTC jednotky s SSR relé a pulsním výstupem 10Vdc@20mA (pro použití s externím relé)
  
wi833-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
bezdrátový ukazatel/regulátor pro UWTC jednotky s 2 "C" relé, SPDT 3A@ 240 Vac
  
wi844-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
bezdrátový ukazatel/regulátor pro UWTC jednotky s 2 pulsními výstupy 10 Vdc@20mA (pro použití s externím relé)
  
wi852-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
For UWTC units with analog output selectable as either control or retransmission of process value; 0 to 10 Vdc or 0 to 20 mA @ 500?: max and SSR
  
wi853-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
For UWTC units with analog output 0 to 10 Vdc or 0 to 20 mA @ 500? max and form "C" relay
  
wi854-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
For UWTC units with Analog Output 0 to 10 Vdc or 0-20 mA @ 500 ohm max. and Pulsed 10Vdc @ 20 mA (for use with external SSR)
  
wi822-ZT Star
13,080Kč
Dostupnost: 2 týdny
 
pro zSérii se dvěma SSR relé 0.5 A @ 120/240 Vac
  
wi823-ZT Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
pro zSérii s jedním SSR a "C" relé
  
wi824-ZT Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
For zSeries units with SSR and pulse 10 Vdc @ 20 mA (for use with external SSR)
  
wi854-ZT Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
For zSeries units with analog output 0 to 10 Vdc or 0 to 20 mA @ 500Ohm max and pulsed 10 Vdc@20 mA (for use with external SSR) and SSR
Klikněte pro rozbalení/sbalení seznamu zobrazujícího co nakoupili otatní s tímto produktemzED-T
zED-T Star
4,290Kč
Dostupnost: 2 týdny
 
kompaktní koncové zařízení s vnitřním teplotním čidlem
  
zED-T-TP1 Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
kompaktní koncové zařízení s vnitřním teplotním čidlem a externím teplotním čidlem - sonda
  
zED-TC-P Star
8,980Kč
Dostupnost: 2 týdny
 
kompaktní koncové zařízení s vysokým výkonem, dvojitý vstup pro termočlánek, napájení AC
  
zED-TP1-CCELL Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
kompaktní koncové zařízení s vysokým výkonem, externí čidlo - sonda, napájení z vnitřní baterie
  
zED-TP1-LCD-AA Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
kompaktní koncové zařízení s vysokým výkonem, externí čidlo - sonda, LCD displej, napájení z vnitřní baterie
  
zED-TP1-LCD Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
kompaktní koncové zařízení s vysokým výkonem, externí čidlo - sonda, LCD displej, napájení AC
Všechny ceny zobrazeny v Kč (bez DPH)
Poznámka: kompletní systém se skládá z aspoň jednoho koncového zařízení (zED-T* nebo UWTC-*) a jednoho koordinátoru/přijímače (wi8xx-zT or wi8xx-U).

Jsou dostupné i jiné kombinace výstupů, prosím kontaktujte naše prodejní oddělení.

Manuály k zařízením:

Stáhnout wi8xx-U Series - Wireless Meter Scanner & Controller
Stáhnout wi8xx-ZT Series - Wireless Meter Scanner & Controller
Stáhnout zSeries zCDR, zED, - Wireless Sensor System
Stáhnout zSeries-VI zCDR-VI, zED-VI, - Wireless Sensor System - VI Series