Košík  |  Kontakt  |  English
Česko596 311 899
Mezinárodní+420 596311899

Váš zdroj informací pro měření a řízení průmyslových procesů.

Datalogery s displejem pro různé signály

OM-EL Série

Datalogery s displejem pro různé signály | OM-EL Série
Novinka

Datalogery s displejem pro různé signály

Prohlédněte si všechny modely

1 rok záruka
  • 8 a 12 bitové modely
  • Panelové a přenosné verze
  • Vstupy pro termočlánky, Pt100, pH, ss napětí a proud a pulzy
  • Infračervená komunikační linka (model OM-EL-2-IR)
  • Životnost baterií až 3 roky
  • Záznam až 8000 čtení
Datalogery - Zobrazit související produkty

Popis

OM-EL je série panelových a prenosných datalogeru s 12 bitovou presností a rozlišením. Série se skládá ze dvou panelových a prenosných modelu a také z IR (infracervený) prenosného modelu, který je dálkove ovladatelný. Dostupné doplnky zahrnují montážní príchytku, kabelovou a infracervenou PC komunikacní linku a software.
Všechny datalogery série OM-EL se vyznacují vysokokontrastním LCD displejem, životností baterií až 3 roky, nastavitelnou rychlostí vzorkování mezi 5 vterinami a 12 hodinami, kapacitou pro uložení až 8000 merení, alarmovými mody a zpoždeným, automatickým nebo okamžitým startem. Všechny 8 bitové modely mají zabudovaný teplotní snímac, takže merení je obzvlášt jednoduché.

OM-EL-1 (8 bitový) a OM-EL-1-12BIT (12 bitový) panelové modely jsou robustní a snadno použitelné LCD datalogery, schopné zobrazovat, zaznamenávat a hlídat ruzné veliciny s vhodnými prídavnými snímaci. Jsou ideální pro zaclenení do nového nebo již existujícího merícího systému, vzorky lze ukládat a zpracovávat v panelovém merici, umožnujícím plné rízení sledovaného procesu. OM-EL-WIN Windows kompatibilní (3.1 a Windows95) software zajištuje jednoduché nastavení jednoho nebo více OM-EL-1, OM-EL-1-12BIT modulu a rízení prenosu dat do osobního pocítace pro pozdejší analýzu. Až 8 OM-EL-1 modulu lze spojit do síte a vytvorit kompletní rídící a merící systém.
OM-EL-2 (8 bitový) a OM-EL-2-12BIT (12 bitový) prenosné modely jsou rovnež robustní a snadno použitelné LCD datalogery, schopné merit, zobrazovat, zaznamenávat a hlídat ruzné veliciny s vhodnými prídavnými snímaci. Jsou podobné verzi montovatelné do panelu, ale mají kompaktní pouzdro s integrovanou baterií a tlacítkem pro start a jiné funkce. OM-EL-2 a OM-EL-2-12BIT jsou ideální pro existující systémy které vyžadují 8 nebo 12 bitovou presnost merícího procesu.
Model OM-EL-LITE (viz. obrázek na zacátku stránky) je 8 bitový dataloger se zabudovaným snímacem, dodávaný s pripevnovacími úchyty a ochranou proti vlivum vnejšího prostredí. Používá se ve spojení s OM-EL-WIN-LITE rídícím softwarem pro Windows. OM-EL-LITE má teplotní rozsah od -10 do 50°C s presností ±1 °C.
Model OM-EL-2-IR je multifunkcní dataloger schopný zaznamenávat teplotu (C nebo F), Ph, napetí nebo proud. Krome komunikacního standartu RS232 má také IR (infracervenou) komunikaci a lze jej dálkove programovat nebo stahovat uložená data pomocí OM-EL-HL rucního programátoru. Je navržen pro jednoduché ci složitejší záznamy dat s minimální cenou a složitostí. Dataloger má zabudovaný LCD displej a vnitrní baterii, která má životnost až 3 roky v závislosti na vzorkování a parametrech merení. Vzorkovací interval je nastavitelný mezi 5 vterinami a 12 hodinami s maximální kapacitou pameti pres 8000 vzorku.
Modely OM-EL-LINK-IR a OM-EL-PANEL-IR jsou infracervené komunikacní moduly, které dovolují jednoduše sestavit IR komunikacní linku mezi datalogery OM-EL série nebo jinými systémy které vyžadují dálkové rízení. Tyto vysílací/prijímací moduly umožnují half duplex prenos dat na vzdálenosti více jak 1,2 m. Model OM-EL-PANEL-IR vyžaduje napájení 5 Vss. Model OM-EL-LINK-IR je napájen prímo z PC komunikacního portu RS232.
Model OM-EL-HL je levný,kompaktní, rucní prístroj pro konfiguraci a sber dat pro datalogery série OM-EL. Model OM-EL-HL má jak RS-232 tak IR (infracervené) rozhraní a je navržen pro použití tam, kde je pocítac nedostupný nebo nepraktický. Tento rucní programátor umožnuje dálkovou konfiguraci a stažení dat z datalogeru série OM-EL na vzdálenost více jak 1,2m. Model OM-EL-HL používá jednoduché menu pro konfiguraci datalogeru série OM-EL (výber merícího rozsahu, vzorkovací frekvence, alarmových úrovní a startovacího casu) pomocí klávesnice. Mužete pomocí nej stáhnout uložená data z každého datalogeru série OM-EL. Data jsou bezpecne ukládána do pameti. Po pripojení OM-EL-HL k jakémukoliv PC a spuštení softwaru EasyLog je možno sledovat grafy a analyzovat data.

Kompletní informace o tomto modelu naleznete v katalogovém listu v cásti "Odkazy".

Tabulka pro objednání(Vyberte si model a zadejte počet kusů)

Co koupili ostatní: Když vidíte tuto ikonu, klikněte na ní a uvidíte seznam zboží, které nakoupili ostatní lidé, když si objednali tento model.

Číslo modelu/ Popis
Kusů
Popis
  
OM-EL-1 Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
8 bitový dataloger montovatelný do panelu
  
OM-EL-1-12BIT Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
12 bitový dataloger montovatelný do panelu
  
OM-EL-2 Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
8 bitový přenosný dataloger
Klikněte pro rozbalení/sbalení seznamu zobrazujícího co nakoupili otatní s tímto produktemOM-EL-2-12BIT
OM-EL-2-12BIT Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
12 bitový přenosný dataloger
  
OM-EL-2-IR Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
8 bitový přenosný dataloger s infračervenou komunikací
  
OM-EL-HL Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
Ruční infračervený programátor/ovladač
  
OM-EL-EASYLINK Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
Síťový kabel pro spojování datalogerů série OM-EL
  
OM-EL-LINK-IR Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
Infračervený komunikační modul pro port RS232
  
OM-EL-PANEL-IR Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
Infračervený komunikační modul montovatelný do panelu
Klikněte pro rozbalení/sbalení seznamu zobrazujícího co nakoupili otatní s tímto produktemOM-EL-WIN
OM-EL-WIN Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
Software EasyLog pro Windows (pro sérii OM-EL kromě LITE)
  
OM-EL-WIN-LITE Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
Software EasyLog Lite pro Windows (jen pro OM-EL-LITE)
Všechny ceny zobrazeny v Kč (bez DPH)
Poznámka: Všechny datalogery jsou dodávány s uživatelským manuálem a montážním konektorem pro senzor. Kabel RS-232 je dodáván s Easylog Software.