Košík  |  Kontakt  |  English
Česko596 311 899
Mezinárodní+420 596311899

Váš zdroj informací pro měření a řízení průmyslových procesů.

Bezdrátový měřicí skener a regulátor

wi8 Série

Bezdrátový měřicí skener a regulátor | wi8 Série
Novinka

Bezdrátový měřicí skener a regulátor

Prohlédněte si všechny modely

CE
  • Uživatelsky přátelský, jednoduchá konfigurace
  • Bezdrátové vstupy: termočlánek a odporový teploměr
  • Vestavěný Ethernet (standard)
  • Dva poplachové výstupy: polovodičová relé (SSR), ss pulzy, mechanická relé, analogový napěťový a proudový výstup
  • Volně dostupný software
Zažízení pro měření tlaku a síly - Zobrazit související produkty

Popis

Série wi pro bezdrátový monitorovací a regulacní systém
Nová wisérie Omegy pro bezdrátový monitorovací a regulacní systém se vyznacuje mericími a skenovacími prístroji kompatibilními s velkým a rostoucím poctem bezdrátových snímacu od firmy OMEGA™: UWTC - "Univerzální bezdrátový termoclánek", typu J, K, T, E, R, S, B, N a C. UWRTD - "Univerzální bezdrátový odporový teplomer. zSérie - bezdrátové koncové prístroje se snímaci pro teplotu.

wiSérie 1/8 DIN panelový mericí prístroj a regulátor muže monitorovat až 8 bezdrátových snímacu. Tento kompaktní prístroj se pripojuje prímo k sbernici Ethernet a k Internetu a vyznacuje se oceneným vestaveným Web serverem. Konfigurování a monitorování webovým prohlížecem pres sbernici Ethernet nebo Internet je jednodušší. Místo toho muže být wi8 mericí prístroj-regulátor pripojen rozhraním USB jednoduchého pocítace pomocí levného a bežne dostupného "USB Ethernet adapteru".

Monitorování a poplach
Standardne se wi8 meric-regulátor dodává s možností volby bud dvou C relé nebo dvou SSR relé, které lze použít pro regulacní nebo poplachové funkce. Mericí prístroj wi8 muže zobrazovat poplachové podmínky pro kterýkoliv bezdrátový snímac nebo pro všechny bezdrátové snímace. Napr. mericí prístroj wi8 muže být nastaven tak, že se spustí alarm jestliže kterýkoliv ze snímacu indikoval svou hodnotu nad nebo pod hodnotou nastavené poplachové meze.

Monitorování a regulace místní a pres Internet
Nová wisérie OMEGA™ bezdrátového monitorovacího a regulacního systému poskytuje monitorování a regulaci v míste pomocí dálkového webového monitorování teploty z termoclánku, odporových teplomeru a polovodicových snímacu práve tak jako snímacu vlhkosti a barometrického tlaku.
Bezdrátové snímace vysílají údaje až do 1000m (bez poruch a interferencí) k mer. a regul. prístroji pripojenému prímo k sbernici Ethernet a k Internetu. Bezdrátový systém dodržuje IEEE 802.15.4 a pracuje na 2,4 GHz.
Systém OMEGA wisérie vám umožnuje zobrazovat a zapisovat teplotu, relativní vlhkost a barometrický tlak pres sbernici Ethernet nebo sít Internet bez zvláštního software - jen vaším webovým prohlížecem.

Bezdrátové snímace Omega nabízejí široký a rostoucí výber bezdrátových snímacu pro ruzné aplikace. V závislosti na aplikaci jsou bezdrátové snímace napájeny dvema "AA" bateriemi a jednou lithiovou baterií (velikost približne "AA") nebo vnejším str. adaptérem pripojitelným k str. napetí 100 až 240 V. Bezdrátové snímace jsou dostupné s vnejšími sondami vhodnými pro témer neomezene ruznorodé prumyslové a podnikatelské aplikace.

Ethernet
Mericí prístroj-regulátor-skener wisérie je nezávislým uzlem na síti vysílajícím a prijímajícím data ve standardních TCP/IP paketech. Lze jej jednoduše konfigurovat z webového prohlížece a muže být chránen heslem. Uvnitr Ethernet LAN nebo pres Internet muže uživatel jednoduše zadat IP adresu (jako napr. 192.168.1.200) nebo je snadné si pamatovat jméno (jako je "Pec 5" nebo "Test zarízení") a mericí prístroj wisérie potom obsluhuje webovou stránku prubežnými údaji.

Poplach a email
Mericí prístroj wisérie muže spustit poplach jestliže promenné veliciny prekrocí nebo podkrocí žádanou hodnotu kterou jste zadali. Váš poplach lze poslat emailem k jednomu uživateli nebo do skupinového rozdelovníku vcetne textových zpráv pro telefony a osobní mobily. Software Omegy "Mail Notifier" je snadný volne dostupný program pro tuto aplikaci. Merice a regulátory wisérie pracují s libovolným str. napetím od 100 do 240 Vstr. a 50 až 60Hz. Meric/regulátor se pripojuje prímo k sbernici Ethernet nebo síti Internet. Na rozdíl od RS232 nebo USB zarízení, nevyžaduje hostitele.

Vestavený vebový server
Bezdrátový systém snímacu wisérie Omegy se snadno instaluje, jednoduše ovládá a vyznacuje se ocenenou iServer technologií s vestaveným web serverem nevyžadujícím žádný speciální software.

Tabulky a grafy

Omega system wisérie obsluhuje aktivní webové stránky aby se reálném case zobrazovaly hodnoty a prubehy teploty, vlhkosti a barometrického tlaku. Mužete také ukládat data ve standardních formátech pro použití v souboru tabulkového procesoru nebo v programu sberu dat jako je Excel nebo Visual Basic. Omega nabízí pro ukládání dat do Excelu volný a snadno použitelný software.
Virtuální diagram viditelný na webové stránce je JAVA™ Applet, který data zaznamenává a graficky zpracovává v reálném case pres LAN nebo Internet. Se systémem wisérie od Omegy není treba investovat ani cas ani peníze ke studiu znackového majetnického software programu, který by ukládal a zobrazoval data.
Stupnice grafu jsou plne a letmo nastavitelné. Napr. graf muže zobrazovat jednu minutu, jednu hodinu, jeden den, jeden týden, jeden mesíc nebo jeden rok. Teplota a vlhkost mohou být v grafu s plnými rozsahy (-40 až 125°C a 0 až 100% relativní vlhkosti) nebo jen v nejakém úzkém rozsahu jako je (20 až 30°C).
OMEGA nabízí OPC server software usnadnující integraci bezdrátového snímace wisérie s mnoha oblíbenými programy sberu dat a automatizace nabízenými od Omegy, Wonderware, iConics, Intellution, Rockwell Automation, National Instruments a mnoha dalších.

Programovatelný barevný displej

OMEGA wisérie se vyznacuje patentovaným programovatelným barevným displejem. Tento displej lze naprogramovat aby zmenil barvu pri libovolné nastavené žádané hodnote nebo pri hodnote pro poplach.
Napríklad prístroj muže být programován aby zobrazoval procesní hodnotu pri nájezdu zelene s prepnutím do oranžové barvy pri dosažení normálního pracovního rozsahu a s prepnutím do barvy cervené pri poplachové situaci. Zmeny v barvách jsou viditelné na dálku a strojní operátori mohou intuitivne reagovat na zmenu podmínek. Barvy mohou být programovány aby se zmenily zpet když hodnota poklesla pod bod poplachu nebo muže být barva pridržena (blokována), dokud neprovede operátor reset.
Prístroj ale také muže být naprogramován aby zobrazoval pouze v jedné nemenné barve: zelené, oranžové nebo cervené.
To je užitecný zpusob aby operátor mohl jednoznacne identifikovat procesní veliciny a jejich hodnoty ve trech oddelených lokalitách nebo zobrazovat tri ruzná merení jako je teplota, tlak a prutok.

Kvalita a technologie

OMEGA™ wisérie mericích prístroju a regulátoru je vyvinuta, vyrobena a inovována v USA.

Tabulka pro objednání(Vyberte si model a zadejte počet kusů)

Co koupili ostatní: Když vidíte tuto ikonu, klikněte na ní a uvidíte seznam zboží, které nakoupili ostatní lidé, když si objednali tento model.

Číslo modelu/ Popis
Kusů
Popis
  
wi822-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
bezdrátový ukazatel/regulátor pro UWTC jednotky s 2 SSR relé: 0.5A @ 120/240Vac, vestavěný ethernet, 90-240 Vac/dc, 50-400Hz
  
wi823-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
bezdrátový ukazatel/regulátor pro UWTC jednotky s SSR a "C" relé
  
wi824-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
bezdrátový ukazatel/regulátor pro UWTC jednotky s SSR relé a pulsním výstupem 10Vdc@20mA (pro použití s externím relé)
  
wi833-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
bezdrátový ukazatel/regulátor pro UWTC jednotky s 2 "C" relé, SPDT 3A@ 240 Vac
  
wi844-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
bezdrátový ukazatel/regulátor pro UWTC jednotky s 2 pulsními výstupy 10 Vdc@20mA (pro použití s externím relé)
  
wi852-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
For UWTC units with analog output selectable as either control or retransmission of process value; 0 to 10 Vdc or 0 to 20 mA @ 500?: max and SSR
  
wi853-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
For UWTC units with analog output 0 to 10 Vdc or 0 to 20 mA @ 500? max and form "C" relay
  
wi854-U Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
For UWTC units with Analog Output 0 to 10 Vdc or 0-20 mA @ 500 ohm max. and Pulsed 10Vdc @ 20 mA (for use with external SSR)
  
wi822-ZT Star
12,450Kč
Dostupnost: 2 týdny
 
pro zSérii se dvěma SSR relé 0.5 A @ 120/240 Vac
  
wi823-ZT Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
pro zSérii s jedním SSR a "C" relé
  
wi824-ZT Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
For zSeries units with SSR and pulse 10 Vdc @ 20 mA (for use with external SSR)
  
wi854-ZT Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
For zSeries units with analog output 0 to 10 Vdc or 0 to 20 mA @ 500Ohm max and pulsed 10 Vdc@20 mA (for use with external SSR) and SSR
Klikněte pro rozbalení/sbalení seznamu zobrazujícího co nakoupili otatní s tímto produktemzED-T
zED-T Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
kompaktní koncové zařízení s vnitřním teplotním čidlem
Klikněte pro rozbalení/sbalení seznamu zobrazujícího co nakoupili otatní s tímto produktemzED-T-TP1
zED-T-TP1 Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
kompaktní koncové zařízení s vnitřním teplotním čidlem a externím teplotním čidlem - sonda
Klikněte pro rozbalení/sbalení seznamu zobrazujícího co nakoupili otatní s tímto produktemzED-TC-P
zED-TC-P Star
8,550Kč
Dostupnost: 2 týdny
 
kompaktní koncové zařízení s vysokým výkonem, dvojitý vstup pro termočlánek, napájení AC
  
zED-TP1-CCELL Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
kompaktní koncové zařízení s vysokým výkonem, externí čidlo - sonda, napájení z vnitřní baterie
  
zED-TP1-LCD-AA Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
kompaktní koncové zařízení s vysokým výkonem, externí čidlo - sonda, LCD displej, napájení z vnitřní baterie
  
zED-TP1-LCD Star
Konzultujte s prodejním oddělením  
Dostupnost: 
 
 
kompaktní koncové zařízení s vysokým výkonem, externí čidlo - sonda, LCD displej, napájení AC
Všechny ceny zobrazeny v Kč (bez DPH)
Poznámka: kompletní systém se skládá z aspoň jednoho koncového zařízení (zED-T* nebo UWTC-*) a jednoho koordinátoru/přijímače (wi8xx-zT or wi8xx-U).

Jsou dostupné i jiné kombinace výstupů, prosím kontaktujte naše prodejní oddělení.

Manuály k zařízením:

Stáhnout wi8xx-U Series - Wireless Meter Scanner & Controller
Stáhnout wi8xx-ZT Series - Wireless Meter Scanner & Controller
Stáhnout zSeries zCDR, zED, - Wireless Sensor System
Stáhnout zSeries-VI zCDR-VI, zED-VI, - Wireless Sensor System - VI Series