Košík  |  Kontakt  |  English
Česko 596 311 899
Mezinárodní+420 596311899

Instalační krabice a rozvaděče

  Zobrazit vše
Nástěnné montážní el. krabice / rozvaděče
Nástěnné montážní el. krabice / rozvaděče
Nástěnné jedno nebo dvoudveřové elektrické skříně z oceli nebo nerezové oceli. Navržené k domovní instalaci elektrického ovládání, instrumentace a komponentů od čistého prostředí v provedení NEMA typ 1 až po venkovní prostředí v provedení NEMA typ 4 a NEMA typ 3R s ochranou proti dešti a sněhu. Zobrazit produkty »
      
Montážní krabice pro tlačítka
Montážní krabice pro tlačítka
Navrženo pro umístění 22mm a 30mm tlačítek, přepínačů a pilotních signálek. Skříňky pro 1 až 40 pilotních zařízení v plochém nebo čelním šikmém stylu, nerezová ocel nebo laminát s krytím až do NEMA 4X pro vnitřní i vnější použití. Zobrazit produkty »
Volně stojící el. krabice / rozvaděče
Volně stojící el. krabice / rozvaděče
Široký výběr jedno nebo dvoudveřových elektrických rozváděčů pro umístění elektrického a elektronického ovládání, instrumentace a komponent. Jsou dostupné buď s čelními nebo s čelními a zadními přístupovými dveřmi. Vnitřní a vnější skříně jsou v provedení ocelovém, z nerezové oceli a sklolaminátu, k poskytnutí ochrany proti prachu, odolné proti počasí, do prostředí smáčeného vodou a do korozivního prostředí. Zobrazit produkty »
      
Operátorské řídící panely a pracovní stanice
Operátorské řídící panely a pracovní stanice
Samostatné jednotky stojící na podlaze, pro kompletní elektrické řídicí panely nebo pro malou vzdálenou operátorskou konzoli, pro tlačítka, přepínače a rozhraní. Použití pro umístění široké řady různých zařízení: panelová montáž, montáž do rozvaděče, monitor stolního počítače, klávesnice a zobrazovací panely. Zobrazit produkty »
Sklolaminátové el. krabice / rozvaděče
Sklolaminátové el. krabice / rozvaděče
Elektrické kryty od malých 6 x 6 s montáží na stěnu až po velké 72 x 49 samostatně stojící řídicí panely. Lze v nich umístit elektrické ovládání, přístroje a komponenty od čistého vnitřního provedení NEMA type 1, až po drsné vnější prostředí v provedení NEMA 3R a NEMA 4X. Sklolaminátové kryty, při redukované hmotnosti, nabízejí odolnost proti dešti a sněhu, nekorodují, nevedou elektřinu a snadno se instalují i upravují. Zobrazit produkty »
      
Nerezové el. krabice / rozvaděče
Nerezové el. krabice / rozvaděče
Široká paleta elektrických skříní z oceli 304 a nerezové oceli 316 je k dispozici v modelech pro tlačítka, s montáží na stěnu nebo jako stojící skříň. Tyto kryty s krytím NEMA 4X poskytují ochranu pro elektrickou a elektronickou instrumentaci, regulátory a komponenty a to jak pro vnitřní použití tak i pro požadavky vodotěsnosti do vnějšího prostředí. Máme také provedení se šikmou horní stěnou pro aplikace se smáčením vodou. Zobrazit produkty »
Rozvaděčové ohřívače a ventilátory
Rozvaděčové ohřívače a ventilátory
Kryté ohřívače od 10 do 400W s napětími od 12 do 240Vstř./Vss. Filtr ventilátorů chrání před vstupem prachu a vody a další doplňky krytů. Zobrazit produkty »
      
Příslušenství a komponenty pro rozvaděče
Příslušenství a komponenty pro rozvaděče
Doplňky krytů zahrnují dveřní kliky, rukojeti a zámky s klíči. Sada nožek krytu, zařízení k vyrovnávání tlaku, panelové razníky a prostřihovače otvorů. Obsažené komponenty v sadách jsou oblíbené komponenty, které typicky nalezneme v elektrických skříních a rozváděčích. Zobrazit produkty »
                                                    
We noticed you are from the US. Visit your local site for regional offers and live support.