Košík  |  Kontakt  |  English
Česko 596 311 899
Mezinárodní+420 596311899

Pohyb

  Zobrazit vše
Rotační pohony
Rotační pohony
Rotační pohony montované modulárním hřídelem a přírubou jsou určeny pro pneumatický rotační pohyb až do 180°. Přesná změna směru, otočení nebo otáčení objektů. Zobrazit produkty »
      
Přesné paralelní a úhlové unašeče
Přesné paralelní a úhlové unašeče
Modulární, přesná pneumatická chapadla, 2 paralelní čelisti a 180° úhlové modely s širokou škálou síly úchopu a délkou zdvihu. Miniaturní modely pro zvedání malých elektronických komponentů, až po robustní modely k přesouvání velkých objektů. K dispozici jsou modely jak do čistých místností, tak i modely do tvrdých podmínek. Používají se v aplikacích průmyslové automatizace, laboratořích, výzkumu a vývoji a v továrním prostředí, jako koncovky pohybových ramen. Zobrazit produkty »
Lineární pohony a lištové posuvy
Lineární pohony a lištové posuvy
S našimi interně poháněnými pneumatickými pohony je k dispozici široký výběr síly a délky zdvihu. Naše precizní lineární skluzy a miniskluzy nabízejí modulární řešení k lineárnímu pohybu. Přidejte chapadla a vytvoříte rychle zdvihy v mnoha místech, bez deskových adaptérů k eliminaci opakovaného pohybu a snížíte mzdové náklady při montáži, kontrole a balení. Zobrazit produkty »
      
Pneumatické a elektropneumatické řídící ventily
Pneumatické a elektropneumatické řídící ventily
Přímé 2-cestné, 3-cestné a 4-cestné ovládání pneumatických ventilů solenoidovými ventily. Jednotlivá stanice a rozšiřitelná sada ventilů pro použití s chapadly, lineárními kluznými rotačními pohony, válci a jinými pohybovými členy. Zobrazit produkty »
Filtry, regulátory, příprava vzduchu
Filtry, regulátory, příprava vzduchu
Komponenty pro všeobecné účely. Jedno nebo více modulární systémy pro regulaci a filtrování, slučování a mazání stlačeného vzduchu. K použití se všemi pneumatickými zařízeními. Zobrazit produkty »
      
Fitinky, hadičky a další příslušenství
Fitinky, hadičky a další příslušenství
Nátlačné spojovací fitinky pro vzduchové potrubí, polyuretanové hadičky, regulační ventily průtoku a jiné pneumatické příslušenství používané ke spojení s pohyblivými zařízeními. Toto příslušenství a tvarovky jsou rychle spojovatelné, usnadňují práci a umožňují snadnou modifikaci. Zobrazit produkty »
                                                    
We noticed you are from the US. Visit your local site for regional offers and live support.