Košík  |  Kontakt  |  English
Česko 596 311 899
Mezinárodní+420 596311899

Regulátory, ukazatele a spínače

  Zobrazit vše
Teplotní a procesní regulátory
Teplotní a procesní regulátory
Mikroprocesorové regulátory ve velikostech 1/4, 1/8 a 1/16 DIN s širokou škálou vlastností, funkcí a možnostmi montáže. Zobrazit produkty »
      
Stolní regulátory
Stolní regulátory
Stolní měřící přístroj, který lze snadno nastavit na vašem pracovišti. Nabízíme mnoho provedení s jedním nebo více vstupy. Zobrazit produkty »
Procesní ukazatele
Procesní ukazatele
Prohlédněte si náš velký výběr přenosných a panelových přístrojů pro sledování vašich teplotních aplikací. Zobrazit produkty »
      
Skenery
Skenery
Pokud máte početné procesní a teplotní vstupy, je třeba je zobrazit na jednom přístroji a nehledat další přístroje. Měřicí přístroje s vícekanálovými vstupy minimalizují nepřehlednost a maximalizují výhody jednoho přístroje s displejem. Zobrazit produkty »
Limitní regulátory
Limitní regulátory
Pro pomoc při zabránění vzniku možných škod jsou určeny bezpečnostní limitní regulátory, navržené s širokou škálou možností a regulačních funkcí, aby odpovídaly vašim požadavkům konkrétní aplikace a rozpočtu. Zobrazit produkty »
      
Průmyslové časovače a čítače pro ohřívače
Průmyslové časovače a čítače pro ohřívače
Pokud hodláte vybavit svůj regulačníh panel čítačem nebo časovačem s displejem, zvažte naše časovače a čítače, jenž poskytují kvalitu za kokurence schopné ceny. Zobrazit produkty »
SCR, SSR a kontaktory
SCR, SSR a kontaktory
Sepněte nebo rozepněte elektrický obvod bez pohyblivých částí, rychle a snadno. Polovodičová (SSR) relé jsou nabízena v mnoha provedeních a velikostech. Zobrazit produkty »
      
Termostaty a spínače
Termostaty a spínače
Snadná údržba teplotního procesu. Pro použití v různých aplikacích od komfortního vytápění, až po protimrazovou ochranu. Zobrazit produkty »
                                                    
We noticed you are from the US. Visit your local site for regional offers and live support.